Pres Transfer Sistemleri Transfer Presi
Çözümleri
DAHA FAZLA
Kompakt Sürücüler DAHA FAZLA Pres Besleme
Sistemleri
Blank Hatları DAHA FAZLA Pres Besleme
Sistemleri
Yüksek Performans Boy Kesme Hatları Boy Kesme Hatları DAHA FAZLA

Blank Hatları Loop Tip Sürücüler Kompakt Sürücüler Blank Hatları  Loop Tip Sürücüler Kompakt Sürücüler Blank Hatları Loop Tip Sürücüler Kompakt Sürücüler Pres Besleme Sistemleri

Her üretim metodu için tasarlanmış pres besleme sistemleri. Hızlı ve yüksek doğrultma kabiliyeti gerektiren çözümler için loop tip sürücüler ve blank hatları, dar alanlar için ise kompakt sürücüler.

Blank Hatları

Açınım kesme hatlarında kullanılmak üzere hassas doğrultma ve yüksek performans sürme grubu ile donatılmıştır. Pres sonu için özel tasarım istifleme sistemleri ile kurgulanabilir.

Loop Tip Sürücüler

Progresif kalıplar ve basit açınım kesme uygulamarı için geliştirilmiş hassas doğrultma ve yüksek performans sürme grubu ile donatılmıştır. Üretim performansı en yüksek ürün grubudur.

Kompakt Sürücler

Progresif uygulamalar için dar alanda çalışmak üzere geliştirilmiş sistemlerdir. Doğrultma kabiliyeti ve sürme hızı optimum seviyede olan uygulamalar için kullanılır.

Transfer Presi Çözümleri

Destacker Pres Transfer Sistemleri Pres Transfer Robotları

Transfer Presi Çözümleri

Transfer preslerine plaka sac beslemek için yerleşim planına, yükleme şekline ve çalışma hızın uygun olarak tasarlanmış destacker çözümleri, farklı tipteki transfer presleri için pencereler arasında veya pres ön ve arkasında çalışan pres transfer sistemi çözümleri, presten prese transfer uygulamaları için özel olarak kurgulanmış pres transfer robotları.

Destacker

Destacker yükleme arabalarının konumları ve hareket eksenleri ile kartezyen robot yapısı transfer presinin çalışma hızına ve plaka sac ebatlarına göre özel tasarlanır.

Pres Transfer Sistemleri

Transfer uygulaması yapılacak presin yapısına göre pres kolonları arasında veya presin önünde ve arkasında çalışacak şekilde kurgulanır.

Pres Transfer Robotları

Presten prese transfer hatları için kurgulanan sistemlerdir. Preslerin ve kalıpların yapısına ve çalışma hızına göre T Robot, V Robot ve Monobar Robot olarak farklı çözümler uygulanabilir.

Hidrolik Mekanik Çift Tamburlu Palet Tipi Hidrolik Mekanik Çift Tamburlu Palet Tipi Hidrolik Mekanik Çift Tamburlu Palet Tipi Hidrolik Mekanik Çift Tamburlu Palet Tipi Hidrolik Mekanik Çift Tamburlu Palet Tipi Hidrolik Mekanik Çift Tamburlu Palet Tipi Hidrolik Mekanik Çift Tamburlu Palet Tipi Hidrolik Mekanik Çift Tamburlu Palet Tipi Rulo Açıcılar

Mekanik rulo açıcılar ve hidrolik rulo açıcılar olarak iki ana gruba ayrılır. Mekanik rulo açıcılarda tambur sıkma sistemi manuel olarak bir kolun çevrilmesi ile yapılırken hidrolik rulo açıcılarda hidrolik bir sistem ile yarı otomatik olarak gerçekleşir. Hem mekanik rulo açıcılarda hem de hidrolik rulo açıcılarda çift tambur seçeneği vardır.

Trigerli Redüktörlü Zigzag Doğrultmalı Servo Sürücüler

Kullanılan sacın genişliği, kalınlığı ve çalışma hızına uygun olacak farklı servo sürücü seçenekleri vardır. Trigerli servo sürücü, redüktörlü servo sürücü ve doğrultmalı servo sürücü seçeneklerinden biri uygulamaya göre seçilir.
Disk kesme uygulamarı için zigzag servo sürücü sistemleri mevcuttur.

Zigzag servo sürücüler ile disk kesme işlemlerinde maksimum fire tasarrufu sağlanır.

Boy Kesme Hatları

Yüksek hız ve hassas doğrultma kabiliyeti gerektirmeyen çözümler için standart boy kesme hatları ile yüksek hız ve hassas doğrultma kabiliyeti gerektiren çözümler için yüksek performans boy kesme hatları mevcuttur.

Standart Boy Kesme

Düşük hacimle çalışan ve yüksek doğrultma hassasiyeti gerektirmeyen uygulamalar için en efektif boy kesme hatlarıdır.

Yüksek Performans Boy Kesme

Çok yüksek hacimde çalışan, çok hassas doğrultma kabiliyeti ve yüzey hassasiyeti gerektiren uygulamalar için tasarlanmış boy kesme hatlarıdır.

Özel Projeler

Tamamen müşteri talep ve ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanan çözümlerdir. Anahtar teslim proje uygulamarı ile hattın tamamı Coiltech kalite ve güvencesiyle devreye alınır.