Hakkımızda

Global

Kariyer

Servis

Blog

İletişim

SEYI Presses Europe GmbH

Çözüm ortaklarımızdan SEYI Presses Europe GmbH firmasının yetkilileri Wendy Liou , Hervé LESCURE ve Hector you ile destacker ve transfer sistemimizi yakından inceledik.

 

" Wendy Liou , Hervé LESCURE and Hector you from SEYI Presses Europe GmbH which is one of our solution partner, have visited our factory to see and inspect our destacker and transfer systems. "

 

OPSAN ORİJİNAL SAC PARÇA SAN. VE TİC. A.Ş.

Kıymetli müşterimiz OPSAN ORİJİNAL SAC PARÇA SAN. VE TİC. A.Ş. firmasının yetkilileri Muzaffer Soykal ve suphi taban ile birlikte destacker ve transfer sistemimizi yakından inceledik.

 

"We have examined closely our Destacker and Transfer Systems with our dear valued customer OPSAN ORİJİNAL SAC PARÇA SAN. VE TİC. A.Ş. authorities Muzaffer Soykal ve suphi taban "

 

Haier Europe

Müşterimiz Haier Europe firmasının yetkilileri Onur Yuksel , Eralp AŞIK ve fatih özyurt ile birlikte destacker ve transfer sistemimizi yakından inceledik.

 

"We have examined closely our Destacker and Transfer Systems with Onur Yuksel, Eralp AŞIK and fatih özyurt executives of our customer Haier Europe company."

 

Ferran Carboneras

İspanya temsilcimiz Ferran Carboneras ve müşterilerimiz GARVI INDUSTRIAL, S.A. , MATRILAM TECH S.L. , MECANICA J. PARENTE S. L. , COLEMA MAHER yetkilileri ile birlikte destacker ve transfer sistemimizi yakından inceledik.

 

"We reviewed our destacker - transfer system with our Spanish agency Ferran Carboneras and authorised people of customers GARVI INDUSTRIAL, S.A. , MATRILAM TECH S.L , MECANICA J. PARENTE S. L. , COLEMA MAHER"

 

TKG Otomotiv

Değerli müşterimiz TKG Otomotiv firmasının Bursa ve Sakarya fabrikaları genel müdürleri Tayyar Katranci ve Bulent Arac ile destacker ve transfer sistemlerimizi yakından inceledik.

 

"We have examined closely our Destacker and Transfer Systems with Tayyar Katranci and Bulent Arac the general menagers of Bursa and Sakarya plants of our dear valued customer TKG Otomotiv company."

 

Pressequip

Fransa temsilcimiz Pressequip ve müşterimiz Groupe Atlantic yetkilileri ile birlikte destacker ve transfer sistemimizi yakından inceledik.

 

"We review our destacker - transfer system with our French Agency Pressequip and our customer Groupe Atlantic."

 

Transfer Sistemleri Devreye Alındı

Pres içi ve Presten prese transfer sistemlerimizi yakından inceleyin...

 

Schuler Pressen GmbH

Schuler Pressen GmbH firmasından Mrs. Eva Boog, Mr. Roberto Casas Djerdj ve Mr. Matthias Geier-Bürsing destacker ve transfer sistemi ürünlerimizi yakından incelemek için fabrikamızı ziyaret ettiler.

 

"Mrs Eva Boog, Mr Roberto Casas Djerdj and Mr Matthias Geiger-Bürsing from Schuler Pressen GmbH have visited our factory to see and inspect our destacker and transfer systems."

 

Yeniliklerin sadece COİLTECH MAKİNA SAN. TİC. A.Ş. kendi sosyal medyaları tarafından paylaşımı sağlanmaktadır. Kopyalanması ve başka amaçlar için kullanılması yasaktır.

Pres Besleme Sistemleri

@info

 

Görüşleriniz, önerileriniz, istek ve talepleriniz bizler için önemli, talep ve isteklerinizi mail yoluyla bizlere iletmek için bağlantıyı kullanabilirsiniz

Teknik Servis

 

Yurtdışı ve Yurtiçi, dünya üzerindeki bütün ülkelere kurulum ve teknik servis ağımızla ilgili daha detaylı bilgi almak için teknik servis politikamızı inceleyiniz

Kariyer

 

Sizeler de COİLTECH ailesinin bir bireyi olmak ve bizlere daha başarlı işlere imza atmak istiyorsanız Cv'nizi gönderebilir ön görüşme için talepte bulunabilirsiniz

Coiltech Makina San. Tic. A.Ş. Her hakkı saklıdır. © 2000 - 2019