Standart Boy Kesme Hatları

AnasayfaBoy Kesme Hatları / Standart Boy Kesme Hatları

Slide
Play
Slide
Play
Slide
Play
previous arrow
next arrow

Standart tip boy kesme hattı daha düşük hacimle çalışan işletmeler için kullanılan en efektif boy kesme hatlarıdır. Boy kesme hatları içerisinde en yaygın kullanılan modeldir. Kullanılacak olan sac tipi ve hat hızına göre değişen istifleme sistemleri ile farklı çözümler uygulanabilmektedir.

Standart Boy Kesme Hatları

- 2000mm genişliğe kadar rulo sac genişlik kapasitesi

- 12mm kalınlığa kadar rulo sac kalınlık kapasitesi

- Destekli ve desteksiz tip doğrultma grupları

- Yüksek performanslı sürücü ve giyotin makas

- Otomatik Merdane Temizleme Sistemi

- Hurda Sac kesim istasyonu

Otomatik Merdane Temizleme Sistemi

Operatörün sadece kumanda panelini kullanarak doğrultma ve sürme grubu merdanelerini temizlemesine yardımcı olur. Rulo değişimi sırasında çok kısa bir sürede merdane grubu temizlenir ve bir sonraki rulo için hızlıca hazır hale getirilir.

Standart Boy Kesme Hattı İstif Sistemi

Kesilecek olan maximum plaka boyuna göre tasarlanan istif sistemi ihtiyaca göre bir yada iki adet istif arabasıyla birlikte gelmektedir. Bir arabadaki plaka sac adeti tamamlandığında diğer araba otomatik olarak istif sistemine doğru ilerler ve istiflemek için hazır pozisyona geçer.

Hidrolik Giyotin

Hatta kullanılacak olan sac kalınlığına göre seçilen giyotinler hidrolik silindir veya servo motor ile tahrik alır. 400ms kesme sürelerine ulaşabilirler. Giyotinler servo motorlu bıçak boşluk ayarına sahiptir. Bu sayede uzun bıçağın ömrü uzatılırken kesim yerindeki çapakların önüne geçilmiş olur.